Neohodnotené

Môj macík - CD č. 6

Rozprávky z obľúbených reporel E. Čepčekovej, M. Rázusovej - Martákovej, Ľ. Podjavorinskej a S. Maršáka 

Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom (>5 ks)
Kód: 349
€7,99 –12 % €6,99
Kategória: ROZPRÁVKY
Môj macík - CD č. 6
€7,99 –12 %

Hračky malej Ely si lámu hlavu nad tým, čo sa asi stalo, že sa s nimi Ela prestala hrávať. Veď s nimi obyčajne trávila celé dni. A teraz? Hneď ráno odíde z detskej izby a vracia sa až po obede. Vari si našla nových, lepších kamarátov? Špekulujú nad tým, či sa nebodaj na niekoho z nich nenahnevala, lebo dobre vedia, že neboli vždy poslušné. Napríklad prasiatko. Minulé leto bolo naozaj lenivé, nič sa mu nechcelo, len by spalo a na prácu sa prizeralo. Alebo macík - ten sa zas vykúpal aj v košieľke a nových nohaviciach v potoku za domom. Možno sa Ela hnevá na žabku tárajku, alebo žeby na malú myšku, či na tvrdohlavých capkov? Kdeže, kdeže! Ela predsa nie je urážlivá slečna. S hračkami sa preto hrá menej, lebo má nové dôležité povinnosti.

1. O lenivom prasiatku

2. Môj Macík

3. Tvrdohlaví capkovia

4. Žabiatko

5. O hlúpom mýšatku

Účinkujú: Rozprávač: Štefan Bučko, Ela: Petra Bošanská, Medvedík: Jozef Domonkoš, Capkovia: Václav Púčik, Radovan Hudec, Prasiatko: Anna Okapcová – Tyralová, Žabka: Zuzana Šebová, Myška: Klaudia Kolembusová

Na motívy leporel a s použitím textov Eleny Čepčekovej, Márie Rázusovej - Martákovej, Ľudmily Podjavorinskej, Stanislava Maršáka napísala Maja Glasnerová, Autor hudby: Rastislav Dubovský, Dramaturgia: Elena Matulayová, Réžia: Oľga Janíková, Zvuková réžia: Ing. Andrej Sloboda Výtvarný návrh: © Ladislav Čapek Výtvarná úprava: C Katarína Krajčovičová Grafická úprava: © Layout JS Label: A.L.I.