Neohodnotené

O princovi, ktorý nechcel byť hrdinom - CD č.101

Medzi dvoma kráľovstvami stála od pradávna hustá tmavá hora. V tej hore vraj vyčíňali strašidlá a mátohy, o akých sa vám ani nesnívalo. Nejeden hrdina sa nebojácne vybral horu prejsť, no živého ho už nikto nevidel. 

Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom (>5 ks)
Kód: 298
€7,99 –12 % €6,99
Kategória: ROZPRÁVKY
O princovi ktory nechcel byt hrdinom
€7,99 –12 %

Medzi dvoma kráľovstvami stála od pradávna hustá tmavá hora. V tej hore vraj vyčíňali strašidlá a mátohy, o akých sa vám ani nesnívalo. Nejeden hrdina sa nebojácne vybral horu prejsť, no živého ho už nikto nevidel. A tak hora ďalej rástla a bujnela, lebo ani drevorubači sa do nej neodvážili so svojimi sekerami vkročiť. V jednom z tých dvoch kráľovstiev žil mladý princ a v druhom krásna princezná. Nastal čas, aby šiel princ popýtať susedného kráľa o ruku jeho dcéry. Ale ako? Cez tú hrôzu? Čo iné mu však ostávalo, keď ho srdce ťahalo za láskou. Múdry princ si pomyslel, že keď ani jeden hrdina horou živý neprešiel, tak sa mu to snáď podarí, ak sám hrdinom nebude. Veď pravý hrdina nie je ten, kto má silné reči a bezhlavo sa vrhá do nebezpečenstva, ale ten, komu to myslí! Vybral sa teda celkom jednoducho a nehrdinsky cez všetky nástrahy a prekážky na pytačky. 

Účinkujú: Rozprávač: Peter Rašev, Sedliak: Róbert Šudík, Sedliačka: Henrieta Kecerová, Hostinský: Igor Makovický, Kráľ Západného kráľovstva: Peter Himič, Kráľovná Západného kráľovstva: Ľuba Blaškovičová, Komorník: Ľubo Bukový, Severín: Jozef Fila, Kráľ Východného kráľovstva: Miroslav Kolbašský, Kráľovná Východného kráľovstva: Beáta Drotárová, Princ Bohdan: Peter Sasák, Kuchtík: Stano Pitoňák, Svetlonos: Juraj Zetyák, Ježibaba: Henrieta Kecerová, Bludička: Adriana Ballová, Princezná Adela: Táňa Poláková, Spev: Karolína Majerníková

Napísal: Peter Gibey, Autor hudby: Daniel Pastucha, Dramaturgia a réžia: Peter Rašev, Asistent réžie: Tamara Čopová, Zvuková réžia: Alexander Berta, Mixáž a mastering: PATT Production Košice, Výtvarný návrh © Tina Gállová, Grafická úprava © Layout JS., Label: A.L.I.