Neohodnotené

Pinocchio - CD č.85

Dramatizovaná rozprávka s pesničkami 

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom (5 ks)
Kód: 259
€7,99 –12 % €6,99
Kategória: ROZPRÁVKY
Pinocchio
€7,99 –12 %

Kedysi dávno bol raz jeden starý rezbár Geppetto, ktorý bol veľmi preveľmi chudobný. Väčšmi ako chudoba ho však trápilo to, že je sám. A tak si z posledného kúska dreva vystrúhal drevenú bábku a čuduj sa svete - stal sa zázrak! Geppettova bábka odrazu ožila a hneď začala so svojím novým tatkom vyjednávať. Vraj nechce iba taký malý noštek - chce poriadne nosisko! A milá bábka si hneď aj vymyslela meno - Pinocchio. No Pinochchio si nevymyslel iba svoje meno, dalo by sa povedať, že od tej chvíle, ako ožil a začal si vymýšľať, si už vymýšľať neprestal. Všade kam prišiel, bolo o rozruch postarané. Vyjednával dokonca aj s policajtmi! A aby toho nebolo málo - ako správny komediant si založil svoje vlastné divadlo.  A okrem tradičného príbehu vám prezradíme aj to, čo autori rozprávky o Pinocchovi C. Colodi a A. Tolstoj pred ďeťmi zatajili.

1. Zrod Pinocchia alebo Ako to skutočne bolo

2. Pinocchio a nepoctiví policajti

3. Pinocchio a jeho divadlo

Účinkujú: Pinocchio: Miroslav Noga, Geppetto: Štefan Skrúcaný, Karabas: Karol Čálik, Barabas: Ivan Vojtek, Bianka: Zuzana Šebová, Riaditeľ: Ivan Letko,

Scenár a réžia: František Obžera, Dramaturgia: Elena Matulayová, Hudba: Tomáš Obžera, Výtvarný návrh: Miroslav Regitko, Grafická úprava: Layout JS., Label A.L.I.