Neohodnotené

TRI MÚDRE KOZLIATKA CD + 16 STRANOVÁ MAĽOVANKA + Maľovanka zadarmo

 Rozprávka Jozefa Cégera-Hronského o dobrodružnej cete troch múdrych kozliatok do Ameriky + 16 strananová maľovánka.

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom (>5 ks)
Kód: 386
€8,99 –11 % €7,99
Kategória: ROZPRÁVKY
Tri mudre kozliatka Maluj si
€8,99 –11 %

Naše tri múdre kozliatka Všadebrada, Všadekapusta a Všadeslama vás presvedčia o opaku. Nielen že vedia čítať, cestovať vlakom a robiť námorníkov na lodi, oni sa preplavia cez oceán až do ďalekej Ameriky, kde sa z nich stanú potulní muzikanti! Putujú za svojím starým dobrým gazdom, lebo u toho nového sa im neveľmi páči. Na svojej ceste zažijú množstvo dobrodružstiev a keďže Všadebrada, Všadeslama a Všadekapusta sú kozliatka nielen múdre, ale aj veľmi veselé, tu a tam si aj s chuťou zaspievajú. Máte sa naozaj na čo tešiť! 

Účinkujú: Všadebrada: Róbert Roth, Všadeslama: Peter Sklár, Všadekapusta: Peter Gecík, Námorník: Dušan Kaprálik, Kapitán: Ján Kroner, Dobrý gazda: Ivan Šándor, Zlý gazda: Dušan Kaprálik, Sprievodca: Štefan Richtarech, Reportér: Ladislav Konrád, Pokladníčka: Soňa Ulická, Zvieratká: Darina Vašíčková, Ivan Šándor, Štefan Richtárech, Ladislav Konrád, Soňa Ulická, ďalej účinkujú : Henrich Šiška, Radovan Hudec, Martina Zigová, Martina Klčová, Tatiana Šišková, Jaro Greitag, Peter Mokrý, Patrik Mihala

Na motívy rovnomennej knihy J. C. Hronského napísal Dušan Matulay, Dramaturgia: Elena Matulayová, Réžia: Oľga Janíková, Hudba: Rudolf Géri, Hudobné aranžmá: Tomáš Rédey, Rudolf Géry, Zvuková réžia: Ing. Peter Daniška, Ing. Andrej Sloboda, Výtvarný návrh: Miroslav Regitko, Grafická úprava: Layout JS. Label A.L.I.