Neohodnotené

Mrázik - CD č.89

Dramatizovaná rozprávka s pesničkami 

Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom (>5 ks)
Kód: 270
€7,99 –12 % €6,99
Kategória: ROZPRÁVKY
Mrazik
€7,99 –12 %

Keď nastane tuhá zima, dedko Mrázik práce vždy má. Namôjveru, vyše práva. Stromčeky aj kroviny, do snehovej periny zababuší, poschováva. Ktože by nepoznal legendárnu rozprávku o deduškovi Mrázikovi, ktorý sa nielen stará o zimnú prírodu, ale pomáha aj dobrým ľuďom a zlých vždy náležite potrestá. My vám ju prinášame v novom šate s hviezdnym hereckým obsadením. Odhalíme vám celkom nové súvislosti tohto príbehu - a totiž: prečo nechcela Baba Jaga od seba pustiť krásavca Iľju za žiadnu cenu, prečo sa Macocha a Marmucha pohádali, ako aj to, čo prinieslo skazu zbojníckej bande v službách Baby Jagy. Preto neváhajte a nechajte vo svojej fantázii opäť ožiť nestarnúcich hrdinov tejto populárnej ruskej rozprávočky.

Účinkujú: Rozprávkár: Dušan Tarageľ, Katenka: Zuzana Kapráliková, Iľja: Dušan Cinkota, Mrázik: Eduard Bindas, Baba Jaga: Zita Furková, Macocha: Eva Žilineková, Marmucha: Michaela Čobejová, Kapitán zbojníkov: Ján Mistrík, Škreko: Dušan Kaprálik, Zbojníci: Karol Čálik, Igor Čilík

Podľa ľudovej rozprávky Morozuško, s použitím motívov ruských, slovenských a poľských ľudových rozprávok, napísal: Dušan Brindza, Autor Hudby: Pavol Varga, Réžia: Oľga Janíková, Dramaturgia: Elena Matulayová, Zvuková réžia: Ing. Peter Daniška, Ing. Andrej Sloboda, Výtvarný návrh (c) Miroslav Regitko, Grafická úprava (c) Layout JS Label: A.L.I.