Neohodnotené

O dráčikovi Háčikovi - CD č.86

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden Dráčik Háčik. Mamička mu vypekala tie najlepšie koláče, aké sa kedy mohli dostať pod dračí zub a otecko ho zase učil chŕliť oheň a všakovaké iné dračie kumšty, bez ktorých sa poriadny drak vo svete nezaobíde. 

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom (>5 ks)
Kód: 261
€7,99 –12 % €6,99
Kategória: ROZPRÁVKY
O dracikovi Hacikovi
Tip
€7,99 –12 %

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden Dráčik Háčik. Bol to celkom obyčajný malý dráčik, ktorý žil v jaskyni s oteckom a mamičkou. Mamička mu vypekala tie najlepšie koláče, aké sa kedy mohli dostať pod dračí zub a otecko ho zase učil chrliť oheň a všakovaké iné dračie kumšty. Dráčik Háčik by bol hádam v tomto pokojnom rodinnom prostredí bez problémov vyrástol na poriadneho draka, malo to však jeden háčik. Dráčik sa totiž preto volal Háčik, lebo veľmi rád háčkoval. Nuž a háčkovanie ho bavilo omnoho viac, ako chrlenie ohňa alebo švihanie chvostom. Jedného dňa sa však rozhodol, že by predsa len chcel byť poriadnym drakom, a tak sa vybral do sveta. No na to sa potreboval naučiť lietať ....

Účinkujú:

Dráčik Háčik: Peter Sasák,

Otec: Peter Rašev,

Mama: Ľuba Blaškovicová,

Hrozomila: Henrieta Kecerová,

Smutná princezná: Katarína Raševová,

Vrabec: Soňa Petrilová,

Okulienka: Alena Ďuránová,

Kráľ: Jozef Úradník,

Komorník: Róbert Šudík,

Sedliačka: Judita Viciánová,

Komisár: Jozef Fila,

Strážnik: Peter Cibula,

Kapitán: Róbert Strojný,

Sedliak: Juraj Zetyak,

Scenár: Peter Gibey, Réžia: Peter Rašev, Asistent réžie: Tamara Čopová, Dramaturgia: Peter Rašev, Hudba: Daniel Pastucha, Zvuková réžia: Peter Groszman, Výtvarný návrh: (c) Miroslav Regitko, Grafická úprava: (C) Layout JS. Label: A.L.I.