Neohodnotené

Popolvár, Šurienka a Atalienka - CD č.32

Rozprávky zo zbierok Pavla Dobšinského.

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom (>5 ks)
Kód: 159
€7,99 –12 % €6,99
Kategória: ROZPRÁVKY
Popolvár, Šurienka a Atalienka - CD č.32
€7,99 –12 %

1.Popolvár

Niekedy sa stáva, že nás oči môžu oklamať, alebo pomýliť. O chlapcovi, ktorý je chudý, tichý a ospalý si hneď pomyslíme, že to bude len nejaký skade ruka, skade noha, ktorý nikdy nič nedokáže. Ale očami nevidíme do jeho duše. Presne ako v rozprávke o Popolvárovi. Všetci si o ňom mysleli, že nikdy z pece nezlezie. Ale Popolvár, hoci vyzeral ako povaľač, mal veľkú odvahu a dobré srdce. Vďaka tomu premohol zlo, zachránil princeznú a stal sa z neho hrdina.

Účinkujú : Popolvár: Ivan Šándor, Matúš - najstarší brat: Peter Gecík, Ondrej - stredný brat: Tomáš Maštalír, Otec: Karol Machata, Matka: Eva Rysová, Kráľ: Ľubo Paulovič, Princezná: Kristína Kováčiková, Paripy: Zuzana Šebová, Lucia Gažiová, Zuzana Haasová, Jazdci:: Štefan Richtarech, Ladislav Hrušovský

2. Šurienka a Atalienka

Účinkuje: Eva Rysová

Na motívy rozprávok Pavla Dobšinského napísala Božena Čahojová, Réžia: Oľga Janíková, Dramaturgia: Elena Matulayová, Hudba: Rastislav Dubovský, Zvuková réžia: Ing.Andrej Sloboda, Výtvarný návrh © Miroslav Regitko, Grafická úprava © Layout JS ., Label: A.L.I.