Neohodnotené

Princezná na hrášku, Päť hráškov v jednom struku - CD č.71

Rozprávky Hansa Christiana Andersena. 

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom (>5 ks)
Kód: 239
€7,99 –12 % €6,99
Kategória: ROZPRÁVKY
Princezná na hrášku, Päť hráškov v  jednom struku - CD č.71
€7,99 –12 %

1. Päť hráškov v jednom struku

Viete si predstaviť, čo je to tlačiť sa s piatimi bratmi v jednom malilinkom tesnom domčeku? Že nie?

 

2. Princezná na hrášku

Viete deti, ako spoznáte pravú princeznú? Myslíte, že podľa krásnych šiat a korunky na hlave? Ale kdeže! Princezná z našej rozprávky si veru poriadne poodiera chrbát, kým dokáže svoj pravý pôvod. Ako? Prečo? Nechajte sa prekvapiť. Prezradíme len toľko, že aj v tejto rozprávke sa do príbehu zamieša hrach.   

3.  Zakladateľ rodu

4. Kvietok hrachu

Päť hráškov vám vyrozpráva svoje príbehy. I keď sú si podobní ako vajce vajcu, predsa sa s nástrahami sveta vysporiadavajú každý po svojom. Každý na vlastnej koži (či vlastne šupke) zisťuje, že život za hranicou bezpečného domčeka nie je taký jednoduchý, ako by si ho predstavovali.

Účinkujú: Hrášok Rozprávkar: Ján Gallovič, Hrášok Romantik: Štefan Richtárech, Hrášok Realista: Kamil Kollárik, Hrášok Nadutec: René Jankovič, Hrášok Krásavec: Boris Al Khalagi, Kráľ: Juraj Predmerský, Kráľovná: Oľga Solárová, Ctibor: Vladimír Kobielsky, Princezná Zlatka: Henrieta Jančišinová, Chlapec: Frencien Bauer, Dievčatko: Dominika Žiaranová, Matka: Soňa Ulická, Slnečný lúčik: Martin Meľo

Na motívy rozprávok H. Ch. Andersena napísala Lenka Tomešová, Réžia: Oľga Janíková, Dramaturgia: Lucia Blašková, Hudba: Rastislav Dubovský, Zvuková réžia: Ing. Peter Daniška, Výtvarný návrh (c) Miroslav Regitko, Grafická úprava (c) Layout JS., Label: A.L.I.