Neohodnotené

SOĽ NAD ZLATO - Zlatá edicia rozprávok

Rozprávka s pesničkami zo zbierok Pavla Dobšinského v exluzívnom darčekovom obale so zlou potlačou.

Ukažka

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom (>5 ks)
Kód: 389
€7,99 –12 % €6,99
Kategória: ROZPRÁVKY
SOĽ NAD ZLATO - Zlatá edicia rozprávok
€7,99 –12 %

Bolo raz jedno kráľovstvo, v ktorom city tak ustúpili do úzadia bohatstva a lesku, že sa až starý kráľ musel slovami opýtať svojich vlastných dcér, ktorá ho ako ľúbi. S odpoveďou najstaršej bol spokojný - má ho rada ako zlato. I prostredná poteší svojho otca - má ho rada ako svoj vienok zelený. Len najmladšia, Maruška, otca veľmi zarmúti - má ho totiž rada ako soľ. Ak sa chcete presvedčiť o tom, že nie slová, ale skutočné city treba počúvať a že soľ (obsiahnutá v slzách šťastia i slzách smútku) má naozaj väčšiu cenu od zlata, vypočujte si našu rozprávku.

Účinkujú: Starká: Zdena Grúberová, Kráľ: František Kovár, Radca: Dušan Lenci, Katarína: Katarína Šulajová, Zuzana: Zuzana Šebová, Maruška: Zuzana Kapráliková, Šašo: Dušan Kaprálik, Soľný mužíčkovia: Dušan Tarageľ, Karol Čálik, Kuchár: Dušan Szabó, Kuchtík: Martin Kaprálik

Ako bonus vás čaká aj veselá pieseň soľných mužíčkov a rozprávkový príbeh

Prečo je more slané

Vám rozpovie múdra soľná starenka v podaní Zdeny Grúberovej.

Na motívy rozprávky P. Dobšinského napísala Ľuba Vančíková, Réžia: Ľuba Vančíková, Texty piesní: Ľudmila Piptová, Autor hudby: Rastislav Dubovský, Dramaturgia: Elena Matulayová ,Zvuková réžia: Ing. Peter Daniška, Andrej Soldan, Výtvarný návrh: Miroslav Regitko, Grafická úprava: Layout JS., Label: A.L.I.