Neohodnotené

Hop a skok... pesničky z rozprávok - CD č.122

Radi tancujete, skáčete, spievate a jašíte sa do rytmu? Potom je toto CD pre vás ako stvorené. Vydavateľstvo A.L.I. prináša prvý soundtrack zo svojich rozprávok. Nájdete na ňom veselé pesničky od Budkáčika a Dubkáčika, Troch Múdrych kozliatok, Doktora Jajbolí a mnohých iných rozprávkových postavičiek. 

Ukážka

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom (>5 ks)
Kód: 285
€8,99 –33 % €5,99
Kategória: PESNIČKY
Untitled
€8,99 –33 %

Pesničky z rozprávok Radi tancujete, skáčete, spievate a jašíte sa do rytmu? Potom je toto CD pre vás ako stvorené. Vydavateľstvo A.L.I. prináša prvý soundtrack zo svojich rozprávok. Nájdete na ňom veselé pesničky od Budkáčika a Dubkáčika, Troch Múdrych kozliatok, Doktora Jajbolí a mnohých iných rozprávkových postavičiek. A aby ste si mohli spievať spolu s nimi, v bookltete je pre vás pripravených všetkých 32 textov! 1. Klebetník Osmijanko (Osmijankove rozprávky) 2. Bú-bú, bé-bé! (Janko Hraško) 3. Janko Hraško (Janko Hraško) 4. Budkáčik a Dubkáčik (Budkáčik a Dubkáčik) 5. Hoc horári sme (Budkáčik a Dubkáčik) 6. Láska ide cez žalúdok (Budkáčik a Dubkáčik) 7. Hej hola hoj! (Budkáčik a Dubkáčik) 8. Čierny a biely (Budkáčik a Dubkáčik) 9. Klop - klap klopi klap (Soľ nad zlato) 10. Iba kratučké schrupnutie (Perníková chalúpka) 11. Tri múdre kozliatka (Tri múdre kozliatka) 12. Amerika (Tri múdre kozliatka) 13. Viete vy azda, kde je náš gazda? (Tri múdre kozliatka) 14. Všade dobre... (Tri múdre kozliatka) 15. Šrum a Brum (Hrnček var!) 16. Ideme do sveta! (Tri prasiatka a vlk) 17. Som zubatý, silný a hrozný (Tri prasiatka a vlk) 18. Šikovnosť nie je moja silná stránka (Tri prasiatka a vlk) 19. Ide zima, čas sa kráti (Tri prasiatka a vlk) 20. Priateľstvo (Tri prasiatka a vlk) 21. My sme hydina! (O škaredom káčatku) 22. Kozliatočká maličké, otvorte že mamičke! (Vlk a kozliatka) 23. Hop a skok! (Zajko Pátrajko) 24. Krásny je svet (Zajko Pátrajko) 25. Superzajac (Zajko Pátrajko) 26. Kikirikí – kokoré! (Doktor Jajbolí) 27. Ten náš doktor Jajbolí (Doktor Jajbolí) 28. Ďalší, prosím, nech sa páči(Doktor Jajbolí) 29. Lieky nie sú na hranie (Doktor Jajbolí) 30. Som len doktor – zverolekár (Doktor Jajbolí) 31. Veď viac má, ten kto dá (Doktor Jajbolí) 32. Odborník Osmijanko (Osmijankove rozprávky)

Spievajú:

Ján Gallovič, Róbert Roth, Dušan Cinkota, Richard Stanke, Stanislav Dančiak, Libuša Trutzová, Bibiana Ondrejková, Gabriela Dzúriková, Peter Krajčovič a mnoho ďalších Výber a dramaturgia: Lucia Blašková, Rastislav Dubovský

Zvuková úprava: Rastislav Dubovský, Výtvarný návrh: Miroslav Regitko Grafická úprava: Layout JS.